Dny NATO v Ostravě & Dny vzdušných sil AČR

Jazyk / Language: CZ EN

       

POTVRZENÁ ÚČAST 2014   CZ AT BE DK FI DE GR HU LT NL PL RO SK SW TR US

Doprava vlakem

Železniční doprava představuje nejrychlejší a nejpohodlnější způsob dopravy na Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR z různých koutů České republiky i ze zahraničí.

TIP: Na show opět vlaky Českých drah a autobusy ARRIVA MORAVA

Na základě vysokého zájmu o vlakovou přepravu v sobotu výjimečně zastaví SuperCity Pendolino v železniční stanici Studénka v 15:43 a 17:43. Do vlaků Pendolino je možno nastoupit i bez předem zakoupené jinak povinné místenky. Cestující budou odbaveni ve vlaku průvodčím, a to běžným jízdným a rezervacemi dle vzdálenosti, tedy v ceně místenek již od 35 Kč.

Ve stanici Studénka dále zastavuje řada dalších vlaků kategorie EuroCity, jejichž jízdní řád naleznete například na www.cd.cz. Ve stanici Studénka zastaví v neděli ráno také vlak SC 503 směrem z Prahy do Ostravy (odjezd 7:36, příjezd do Studénky v 10:17). Dále oficiální dopravce Dnů NATO v Ostravě, společnost České dráhy, posílí spoje vhodné na příjezd i na odjezd z akce.

Vyhledat spojení  (cd.cz)

České dráhy

Mimořádný jízdní řád vlaků 20. - 21. 9. 2014

Poznámka: Ve všech vlacích platí tarif ČD. Doporučujeme Vám zakoupení zpáteční jízdenky již v nástupní stanici a u vybraných vlaků zakoupení místenky v dostatečném předstihu.

Mezi železniční stanicí Studénka a obcí Albrechtičky bude obousměrně zřízena navazující zpoplatněná autobusová doprava - více zde

Autobusová doprava je zřízena pouze ze stanice Studénka. V případě příjezdu na nádraží Ostrava-Svinov nebo Ostrava hl.n. doporučujeme využít navazujících vlakových spojů do Studénky.

Z železniční stanice Studénka je možné do areálu akce jít také pěšky či jet na kole, a to přes Chráněnou krajinnou oblast Poodří - více zde.

Šťastnou cestu
na Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky
i zpět!


Počet online uživatelů: 4

 


Aeromedia

Kagero Publishing